Wjeżdżam na ostrej kurwie po wakacyjnym okresie ogórkowym. Była ostra lipa na aukcjach w Polsce i na świecie, nic się nie działo. Obserwowałem rynek na bieżąco, ale nie było nic ciekawego do opisania.
Kończą się wakacje i już zaczyna się ruch – Francja, Niemcy, USA i nasze kochane domy aukcyjne.
Czas wrzucić dobre okazje poza Polską i dojebać lekko polskim handlarzom i przy okazji domom aukcyjnym.
Na pierwszy ogień leci obraz Kossaka. Kupiony w niemieckim domu aukcyjnym Neumeister 19 marca 2025 roku za 6500 euro. Jeszcze nie zdążył się ogrzać w Polskiej rzeczywistości i juz wylądował w SDA za … 50000 PL wywołanie i estymacja 90000 – 120000 PLN. To jest kurwa niesamowite i chyba muszę zmienić swoje podejście 😉
Na bank się sprzeda, a ten kto to kupi powinien zacząć czytać mojego bloga i postawić mi dobrą wódę.
Chyba trzeba zacząć sprzedawać i zarabiać na polskich zarobasach 😉
Tu pisałem o tym obrazie – link do artykułu



