Wojciech Kossak

Wjeżdżam na ostrej kurwie po wakacyjnym okresie ogórkowym. Była ostra lipa na aukcjach w Polsce i na świecie, nic się nie działo. Obserwowałem rynek na bieżąco, ale nie było nic ciekawego do opisania.

Kończą się wakacje i już zaczyna się ruch – Francja, Niemcy, USA i nasze kochane domy aukcyjne.

Czas wrzucić dobre okazje poza Polską i dojebać lekko polskim handlarzom i przy okazji domom aukcyjnym.

Na pierwszy ogień leci obraz Kossaka. Kupiony w niemieckim domu aukcyjnym Neumeister 19 marca 2025 roku za 6500 euro. Jeszcze nie zdążył się ogrzać w Polskiej rzeczywistości i juz wylądował w SDA za … 50000 PL wywołanie i estymacja 90000 – 120000 PLN. To jest kurwa niesamowite i chyba muszę zmienić swoje podejście 😉

Na bank się sprzeda, a ten kto to kupi powinien zacząć czytać mojego bloga i postawić mi dobrą wódę.

Chyba trzeba zacząć sprzedawać i zarabiać na polskich zarobasach 😉

Tu pisałem o tym obrazie – link do artykułu

Link do aukcji SDA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top